Atribuită Cumpărare directă

Miscarile liftului se realizeaza prin intermediul unei pompe hidraulice cu comenzi electrice . Miscari in sus si in jos se realizeaza prin intermediul unui motor electric 24 V D.C. si o telecomanda Acumulator alimentat cu transformator de curent, cu un buton de urgenta pentru oprirea imediata a miscarii si eliberarea piston-piston in sus / jos . Rama este din otel vopsita. Maner anti-trauma. 2 roti in spate de 100 mm Ø, cu frana independenta si 2 roti in fata de 70 mm Ø Livrat cu HAM pacient + TARGA Suporta o greutate de ridicare de 200kg. Fabricat in Italia

Număr anunț
DA26896740
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.220 RON
Valoare atribuită
9.220 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.220 RON

din 9.220 RON estimat