Atribuită Cumpărare directă

REUMPLERE CARTUS CANON cRG-725 + schimbare cilindru REUMPLERE CANON 725 + ROLA MAG REUMPLERE CARTUS LASER - HP CB435 / CB436 / CE285 / CE278A

Număr anunț
DA26926826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,88 RON
Valoare atribuită
247,88 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,88 RON

din 247,88 RON estimat