Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator, pixuri,agrafe, condica prezenta, declaratii inventar, nota de receptive autocopiativa, ordin deplasare, foi de parcurs

Număr anunț
DA26960597
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arta Zalau (CUI 13889836)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,84 RON
Valoare atribuită
436,84 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,84 RON

din 436,84 RON estimat