Atribuită
Cumpărare directă
B007.2 - Varfuri pipeta ROTH Standard Universal, nesterile, 10 - 200 μl, 500 buc -1 pk - 70.29 RON HL70.1 - Varfuri pipeta Brand Standard 50-1000 μl, 1000 buc - 1 pk - 122.40 RON 078.02.001 - Tuburi nesterile ISOLAB pentru centrifuga, 15 ml, 50 buc -1 pk - 21.00 RON - 5 pk - 105.00 RON 4398.1 - Suport rosu ROTH pentru eprubete cu Ø 20 mm, 250*105*70 mm -1 buc - 61.18 RON C5000-1A-5000 - Pipeta monocanal CAPP ecopipette, 5000 μl - 1 buc - 576.38 RON -2 buc - 1,152.76 RON 7364.1 - Rotilabo®-pipette stand, PP rotating, 94 slots, H 470 x Ø 230 mm 1 pc(s) - 1 buc - 299.45 RON L874.1 - Hartie de filtru rotunda ROTH MN 615, Ø 125 mm, 100 buc -1 pk - 47.18 RON - 3 pk - 141.54 RON 2019.1 - Perii de curatare ROTH Rotilabo pentru sticlarie, 70*15 mm, 10 buc -1 pk - 100.10 RON 2003.1 - Perii de curatare ROTH Rotilabo pentru sticlarie, 100*12 mm, 10 buc -1 pk - 139.27 RON N460.1 - Tuburi nesterile ROTH Rotilabo pentru centrifuga, 15 ml, 25/suport, 500 buc -1 pk - 769.35 RON - 3 pk - 2,308.05 RON PC54.1 - Suport tuburi centrifuga ROTH Pop Up, albastru, 255*137*72 mm -1 buc - 170.89 RON - 5 buc - 854.45 RON APK1.1 - Piseta din LDPE ROTH Rotilabo, rosie, 250 ml -1 buc - 30.61 RON APK2.1 - Piseta din LDPE ROTH Rotilabo, verde, 250 ml - 1 buc - 30.61 RON APK3.1 - Piseta din LDPE ROTH Rotilabo, galbena, 250 ml - 1 buc - 30.61 RON YP05.1 - Recipiente universale nesterile ROTH cu capac filetat, 60 ml, 600 buc - 1 pk - 306.23 RON - 2 pk - 612.46 RON TY99.1 - Cutie ROTH Rotilabo pentru depozitare,
- Număr anunț
- DA26936256
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.948,87 RON
- Valoare atribuită
- 9.948,87 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.