Atribuită Cumpărare directă

Set circuit CPAP cu sistem nebuliZare si conexiune directa, cu debit variabil FiO2 si masca silicon cu valva PEEP reglabila 5.0/7.5/10.0 cm H2O

Număr anunț
DA26919586
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat