Atribuită Cumpărare directă

Dorim achizitia a 158 bucati de Vinca la ghiveci 9 cm

Număr anunț
DA26908816
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
FLORATOM SRL (CUI 23441294)
Cod CPV
03121210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,14 RON
Valoare atribuită
289,14 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,14 RON

din 289,14 RON estimat