Atribuită Cumpărare directă

TRANSPORT 16.11.2020 MANOPERA SERVICE 16.11.2020 POMPA APA TRANSPORT 20.11.2020 MANOPERA SERVICE 20.11.2020 MANOPERA SERVICE 20.11.2020;SURUB 2 BUC GARNITURA POMPA APA 1 BUC ULEI AGRIFLU AMBRA 10 LITRI

Număr anunț
DA26910567
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARESTI (PRIMARIA GHINDARESTI) (CUI 8826017)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191,31 RON
Valoare atribuită
1.191,31 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191,31 RON

din 1.191,31 RON estimat