Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu profesional de curatenie Contine : - 4 galeti de 4 L pe culori - Capac pentru galetile de 4 L - 2 Mop boxuri 20 L cu capac ermetic (albastru si rosu) - 2 tavi de depozitare - Usa de plastic cu inchidere - Suport de sac - Sac de 80 si 40 L - Capac pentru sac - 2 suporti de mop Garantie minim 12 luni
- Număr anunț
- DA26920471
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- UNISTAR HORECA S.R.L. (CUI 38607965)
- Cod CPV
- 34911100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.243,36 RON
- Valoare atribuită
- 8.243,36 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.