Atribuită Cumpărare directă

Scaune directoriale OFF 802M -( negru )sunt scaune cu design modern, el fiind construit pe un cadru metalic cromat, ulterior acoperit cu piele ecologica calitativa si rezistenta. Moodelul are un profil subtire, dar in acelasi timp confortabil, iar aspectul modern il recomanda pentru orice tip de locatie, chiar si in sali de conferinte. Manerele sunt tot din otel cromat, acoperite cu material de tip piele eco. Baza sub forma de stea cu 5 brate ofera stabilitate, iar rolele gumate protectie impotriva zgarieturilor. Sistemul de balans este asigurat de mecanismul situat sub sezut. Pistonul cu gaz are rolul de a regla inaltimea scaunului de la 108 cm pana la 116 cm. Sezutul are o latime de 49 cm, iar adancimea de 47 cm. Acesta se poate regla intre 44~52 cm. Forma ergonomica a spatarului are drept scop mentinerea unei pozitii corecte chiar si pentru perioade prelungite de stat jos. Este potrivit si persoanelor mai inalte, datorita dimensiunii sale, respectiv 66 cm. Greutate maxima admisa: 100 kg. Perioada de garantie: 24 luni.

Număr anunț
DA26927501
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
Cod CPV
39111000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.072 RON
Valoare atribuită
1.072 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.072 RON

din 1.072 RON estimat