Atribuită
Cumpărare directă
025.01.100 - Pahare Berzelius ISOLAB, 100 ml, 10 buc - 1 pk - 45.86 RON 025.01.250 - Pahare Berzelius ISOLAB, 250 ml, 10 buc - 1 pk - 72.55 RON -2 pk - 145.10 RON 025.01.400.001 - Pahar Berzelius ISOLAB, 400 ml - 1 buc - 9.70 RON - 8 buc - 77.60 RON 025.01.600.001 - Pahar Berzelius ISOLAB, 600 ml - 1 buc - 10.88 RON 025.01.800.001 - Pahar Berzelius ISOLAB, 800 ml - 1 buc - 13.40 RON - 2 buc - 26.80 RON 025.01.902.001 - Pahar Berzelius ISOLAB, 2000 ml - 1 buc - 22.57 RON - 3 buc - 67.71 RON 059.02.004.001 - Termometru ISOLAB din sticla, -10 : +200 °C - 1 buc - 6.00 RON - 3 buc - 18.00 RON 065.28.029 - Adaptor ISOLAB cu robinet, oliva dreapta, slif soclu NS 29/32 - 1 buc - 81.61 RON 10339711.1 - Tuburi capilare Hirschmann, Ø exterior 1.55 mm*L 150 mm, 250 buc - 1 buc - 78.95 RON - 2 pk - 157.90 RON 2332291.001 - Balon cotat cu slif Marienfeld 2332291, 1000 ml - 1 buc - 98.26 RON - 2 buc - 196.52 RON 025.01.902 - Baloane cotate brune ISOLAB cu slif NS 19/26, 500 ml, clasa A, 2 buc - 1 pk - 161.07 RON - 4 pk - 644.28 RON mai putin
- Număr anunț
- DA26949369
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.472,26 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.