Atribuită
Cumpărare directă
Pachet accesorii Tormek Atasament ascutire lame rindea electrica Tormek SVH-320 BUC 1 518.00 lei Piatra rectificare tocila/disc ascutire Tormek SP-650 buc 1 78.00 lei Placa suport ascutire Tormek SVD-110 BUC 1 93.59 lei Atasament ascutire dalti sculptura drepte Tormek SE-77 BUC 1 175.00 lei Roti cu banda din piele pentru honuire Tormek LA-220 buc 1 201.00 lei Diamant rectificare piatra ascutire/tocila Tormek TT-50 BUC 1 225.00 lei Atasament ascutire dalti sculptura forma U si V, Tormek SVD-186R BUC 1 257.00 lei
- Număr anunț
- DA26991587
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 42600000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.547,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.547,59 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.