Atribuită Cumpărare directă

30 ct.ESMERON 10MG/ML 10FL X 10ML

Număr anunț
DA26974895
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.745,40 RON
Valoare atribuită
4.745,40 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.745,40 RON

din 4.745,40 RON estimat