Atribuită
Cumpărare directă
- Perdea turturi IPprofesional - exterior 5mx0.5 buc 10; - Perdea luminoasa IPprofesional - exterior 5mx1m buc 2; - Instalatie sir IPprofesional - exterior 10M buc 20; - Instalatie sir IPprofesional - exterior EX buc 15; - Instalatie craciun - interior 40 led 5m multicolor buc 10; - Perdea luminoasa cu 120 leduri, 3mX1m buc 12; - Perdea luminoasa cu 360 leduri, 8X1m buc. 10 Produsele vor fi insotie de certificat de garantie (min. 24 luni) si calitate.
- Număr anunț
- DA27032411
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- RECUPDATE ELECTRIC S.R.L. (CUI 40160710)
- Cod CPV
- 34928500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.