Atribuită
Cumpărare directă
Targa transport pacient cu suport perfuzie inox ,laterale de protectie cu grilaj,rabatabile ,din inox medical lucios,picioare inox,manere de manevrare din teava inox diametru 28 mm ,roti siliconate cu frana rotopivotante diametru 150 mm .care nu lasa urme , sarcina admisa 300 kg. Dimensiuni 200/70/85 h cm.
- Număr anunț
- DA26937971
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
- Cod CPV
- 33192160-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.380 RON
- Valoare atribuită
- 3.380 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.