Atribuită Cumpărare directă

Rucsac pentru prim ajutor PARAMEDIC ZET02.017 de la Elite Bags Model nou de Rucsac pentru prim ajutor – este destinat special pentru utilizarea in practica SMURD, urgente medicale, ambulanta, prim ajutor, pentru paramedici. Materialele din care este realizat sunt durabile, iar designul special creat pentru situatii medicale de urgenta. Este compartimentat cu: 1 compartiment pentru butelii pentru oxigen medical, spatiu cu benzi de fixare pentru accesorii necesare in resuscitare, intubatie 2 borsete detasabile pentru instrumentar si consumabile medicale 1 borseta izoterma cu 44 compartimente pentru fiole 1 buzunar pentru rezervorul de apa (camelbag) 2 buzunare exterioare, spate rucsac captusit Prezinta curele pentru umeri reglabile pe lungime, captusite, bretele ajustabile în jurul rucsacului ce permit atasarea altor componente, benzi reflectorizante. Rucsacul pentru prim ajutor are urmatoarele dotari standard: 1 borseta izoterma cu 44 compartimente pentru fiole, 1 punga gel rece, 1 container colectare deseuri medicale intepatoare. Specificatii tehnice: Culoare : rosie Material1000 x 1000D impermeabil, lavabil Compartimentare: 4 Buzunare detasabile; 1 camelbag, 2 buzunare mari Greutate recomandata: Maxim 15 kg Dimensiuni externe: 32 x 47 x 23.5 cm Volum: 35 litri Greutate: 2,3 kg.

Număr anunț
DA26977505
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
18931100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,42 RON
Valoare atribuită
655,42 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,42 RON

din 655,42 RON estimat