Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixă - 13 abonamente pentru 13 lini telefonice fixe . Trafic nelimitat in retelele Telekom Romania, in retelele nationale fixe si mobile si catre retelele internatioanale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil. + optiunea ce se mentine pe cont : UE Mobil : 100 min .Contractul se va încheia pentru perioada 01.01.2021- 31.12.2022.
- Număr anunț
- DA26982033
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.526,88 RON
- Valoare atribuită
- 10.526,88 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.