Atribuită Cumpărare directă

Lichid spalare parbriz -30 grade cu alcool metilic frumos parfumata cu miros de guma turbo. Solutie parbriz iarna -30 5L Pet de plastic ce nu rezistan la curier decat la comanda de palet de minim 120 buc pe palet. Parbrizol -30 grade parfumat placut. Plastic pet pt a avea pret bun per bidon. Nu pateaza vopseaua!!! Degreseaza perfect si are miros placut!!!! Nu ingheata chiar si la viteza mare!!! Transportul la palet este negociabil.

Număr anunț
DA26959695
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
RO KIMTEC SRL (CUI 35574618)
Cod CPV
24951311-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat