Atribuită
Cumpărare directă
Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pentru autovehiculele: DJ08DKY, DJ13KMS, DJ13KMU, DJ13KMV(perioada de valabilitatea pentru acestea incepe ci data de 19.12.2020); DJ10NGR, DJ10NGS, DJ29PCC( perioada de valabilitate pentru aceste auto incepe cu data de 28.12.2020); DJ07RWO,DJ26PCC (perioada de valabilitate incepe cu data de 30.12.2020).
- Număr anunț
- DA26989909
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.032,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.032,12 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.