Atribuită
Cumpărare directă
Servicii inchiriere microbuze capacitate 20 locuri +sofer, marca Mercedes Sprinter, an fabricatie 2018-2019, dotat cu aer condiionat, cala de bagaje, statie + microfon , scaune rabatabile, sistem de monitorizare gps, etc, pentru transportul in data de 06.12.2020, Bucuresti, interval orar 9.00 - 17.00 (lstr. Eugeniu Carada - C.N. Gheorghe Lazӑr - Universitatea de Arhitectură și Urbanism Ion Mincu - C.N. Spiru Haret - liceul Nicolae Kretzulescu – str. Eugeniu Carada) ; pret; 1420 lei ( 2 microbuze * 710 lei)
- Număr anunț
- DA26937123
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- SC MADCOM DLS IMPEX SRL (CUI 9578386)
- Cod CPV
- 60000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.420 RON
- Valoare atribuită
- 1.420 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.