Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE COMUNA CEPTURA 750ML PUR DET VASE PORTOCALA 4 750ML PUR DET VASE RODIE 3 750ML PUR BALSAM ALOE VERA 3 1L ASEVI UNIVERSAL PORTOCALA 5 1L ASEVI UNIVERSAL CIAN 5 1L AJAX PARCHET&SUPR DELICAT 10 500ML TRIUMF SOL ARAGAZ SPRAY 5 5 MP BURETI DE VASE 4 60L ARO 30 SACI MENAJ+SNUR 30 ARO 2X10 SACI MENAJ PUBELE240L 3 250ML REZ AIRWICK MAGN&C 10 250ML REZ AIRWICK WHITE FLOWER 5 250ML REZ AIRWICK LS MYSTICAL 5 750ML ACE POWER GEL LEMON 5 750ML ACE POWER GEL FLORAL 5 55G DOMESTOS OD TOALETA OCEAN 10 55G DOMESTOS OD TOALETA LIME 10 55G DOMESTOS OD TOALETA PINE 10 55G DOMESTOS OD WC LAVANDA 10 300ML PRONTO SPRAY LEMN CLAS 6 200 PROSOP MP V FOLD 2STR ALB 24 ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3 BUC 3 PLST SET GLT+MOP+STORC10L ALBS 1 OTI COADA LEMN CU FILET 110 CM 4 ARO SET FARAS COADA LUNGA SI M 1 OTI SET PERIE WC CU SUPORT 10 200ML PONS ODORIZ WC ELEGANT 4 PLST COVORAS COCOS60X40DIV MOD 17 435ML CIF SPRAY INOX 2
- Număr anunț
- DA26987692
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.054,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.054,63 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.