Atribuită Cumpărare directă

Cutie PETRI 90x15 mm sticla 30*6=80 Cutii PETRI 90mm sterile 20buc/pach BSM2120 30*32=960 1054500500 Agar nutritiv pentru microbiologie GranuCult Merck 500g 5*322=1610 . Livrare 6sapt. Benef: Chimie drd Vancea-Szenkovits - 123 Marian

Număr anunț
DA26960802
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat