Atribuită Cumpărare directă

- Birou office tip operational executat din PAL melaminat nuanta nuc - Cant ABS de 2 mm la blat si 0.4 mm la celelalte componente - Prevazut cu picioare alunecatoare protectie pardoseala - Imbinarea elementelor componente se face cu eurosuruburi - Prezinta incorporate opt sertare identice, grupate cate patru

Număr anunț
DA27004516
Autoritate contractantă
COMUNA POENI (CUI 6853180)
Furnizor / câștigător
MAR BONSTIL SRL (CUI 16882689)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.046 RON
Valoare atribuită
1.046 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.046 RON

din 1.046 RON estimat