Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE 4019094 STERGATOR FINNTURF VERDE 90X60 CM BUC 10,00 4008680 BAGHETA AX STERGATOR ASTROTURF (91 CM) BUC 20,00 1051227 CORP LED 40W MIRANDA 6500K BUC 10,00 1042000 LINE PRELUNGITOR 3P 5M 3X1,5 CU INTR BUC 5,00 1042002 LINE PRELUNGITOR 3P 10M 3X1,5 CU INTR BUC 4,00
- Număr anunț
- DA27005818
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte "GEORGE ENESCU" Botosani (CUI 3503546)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.845,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.845,17 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.