Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare a 2 (bucati) echipament de tip NAS – sistem extern pentru stocare datelor informatice cu 4 x HDD inclus, conform ADV1186759/25.11.2020 si specificatii tehnice Anexa nr.1 la caietul de sarcini nr. 159688/12.11.2020, avizat de DGCTI – MAI si DCTI – IGPR cu nr. 367/14.08.2020;
- Număr anunț
- DA26962969
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30233000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.735 RON
- Valoare atribuită
- 7.735 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.