Atribuită Cumpărare directă

Montare Ghirlanda 128*90 Conectat formi si figurine128*10 Montat Plasa Perdea 41*40 Poavazare Brad 1*800 Poavazare Cladire 1*500 Montat plase in parc 14*40 Montat plase Rusii Munti,Morareni 8*40 Conectat Ghirlanda 128*20 Conectat Plasa Perdea 63*10 Montat si conectat om zapada 1*50 Montat si conectat sanie cu cerbi 2*50 Montat si conectat Mos Craciun 1*50 Montat si conectat Arcada 1*100 Montat aripi inger6*100

Număr anunț
DA26969134
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
ELECTRO SHOP SRL (CUI 15311714)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.710 RON
Valoare atribuită
20.710 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.710 RON

din 20.710 RON estimat