Atribuită Cumpărare directă

Produs dezinfectant- Aviz Biocid nr.20/23.06.2020 Igienizantul pentru maini chemX este un produs pe baza de alcool (min.70%) si glicoli. Prin continutul mare de alcool produsul ofera excelente proprietati antiseptice. Produsul se pulverizeaza sau se toarna in podul palmelor. Dupa ce este aplicat pe toata suprafata mainilor se lasa sa se evapore Aspect lichid limpede Culoare albastru Miros specific pH 6 ± 1 Termen de valabilitate 2 ani Măsuri tehnice de depozitare Temperatură minimă: 5 ºC Temperatură maximă: 30 ºC Timp maxim: 24 Luni Transport terestru de mărfuri periculoase: In aplicarea ADR 2019 (Directivă 94/55/CE): Numărul ONU: UN1993 , 18litri x 18lei/litru. Achizitia se realizeaza conform referat nr.37850/26.11.2020 si oferta nr.38317/04.12.2020.

Număr anunț
DA26971467
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAFE CHEM S.R.L. (CUI 42435957)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 324 RON estimat