Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de plantare a 36 arbori, dupa cum : PLANTAT ARBORI DN>15 CM, TUTORI MAT. VEGETAL + SFOARA ANCORARE, MONTAT TUB RIFLAT GAURIT PT. UDARE SI LEGATURI+MONTAT TUTORI

Număr anunț
DA26951308
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
VITAL AGROSERVCOM SRL (CUI 32891786)
Cod CPV
77200000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.044 RON
Valoare atribuită
10.044 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.044 RON

din 10.044 RON estimat