Atribuită Cumpărare directă

7 Proiector 24V buc 5 26,50 lei 9 Monocontact avarie aer buc 15 12,00 lei 12 Buton avarie buc 5 69,00 lei 17 Aparat bord temperatură apă buc 5 38,00 lei

Număr anunț
DA26980621
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,50 RON
Valoare atribuită
847,50 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,50 RON

din 847,50 RON estimat