Atribuită Cumpărare directă

MASINA TAIAT PLACI CERAMICE MANUALA 52X52 DIAGONALA 75cm, pret unitar 1197,63 lei

Număr anunț
DA26950197
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197,63 RON
Valoare atribuită
1.197,63 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197,63 RON

din 1.197,63 RON estimat