Atribuită Cumpărare directă

Masca/masti faciale de protectie KN95 FFP2 5 straturi PRET PROMO! -3500 buc -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26951627
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.680 RON
Valoare atribuită
8.680 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.680 RON

din 8.680 RON estimat