Atribuită
Cumpărare directă
Dorim sa achizitionam asigurarea RCA + CASCO pentru autoturism DACIA DUSTER, Capacitate 1461 cm, Putere 85=kW, masa 1848 kg Perioada asigurata 12 luni incepind cu 07.12.2020-06.12.2021 Suma asigurata auto pentru casco =57.881 lei Prima de asigurare CASCO = 1615.80LEI Prima de asigurare RCA= 1328.50 Prima de asigurare TOTALA =2944.30 lei
- Număr anunț
- DA26964386
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR TELEORMAN (CUI 17462357)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.944,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.944,30 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.