Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Baterie alcalina LR3/AAA 4/blister Maxell Buc 7.00 4.54 31.78 2 Baterie alcalina LR6/AA 4/blister Maxell Buc 6.00 4.54 27.24 3 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 10.00 5.74 57.40 4 Capse #24/6 1000/cutie Forster Cutie 4.00 0.50 2.00 5 Cartus toner compatibil Redbox TN2411 1,2K brother DCP-L2512D Buc 1.00 55.58 55.58 6 Creion guma 12/cutie Cutie 1.00 2.69 2.69 7 Cutter 18mm sina metalica Forster BUC 2.00 2.34 4.68 8 Dosar plastic sina cu perforatii Exo BUC 130.00 0.56 72.80 9 Foarfeca 17cm ergonomica BUC 2.00 2.81 5.62 10 Hartie copiator A4 80g 500/top TOP 65.00 12.49 811.85 11 Memorie USB Hama Rotate 64GB, USB 2.0, Negru/Argintiu Buc 2.00 74.81 149.62 12 Notes adeziv 75x75mm 100 file Global Notes Buc 2.00 1.80 3.60 13 Perforator 25 file Novus Master BUC 1.00 21.42 21.42 14 Pic+carioca Schneider Corry BUC 2.00 2.02 4.04 15 Pix 0.4mm(M) Schneider Slider BUC 36.00 3.58 128.88 16 Pix cu gel 0.7mm Forster BUC 10.00 1.28 12.80 17 Pix Schneider Slider Edge M BUC 24.00 3.06 73.44 18 Servetele umede antibacteriene cu folie plastic (72buc/pachet) Buc 6.00 12.02 72.12 19 Textmarker 6cul/set Forster Set 2.00 5.76 11.52 20 Toner Canon CRG-719 2.1K LBP 6300DN Black Buc 2.00 352.09 704.18 21 Toner Certo New CF283A HP LaserJet Pro M125NW Buc 3.00 28.21 84.63 22 USB Flash Drive ADATA, 32Gb, C906, USB2.0 Buc 4.00 25.81 103.24 23 Viziera +40 Buc 3.00 38.00 114.00 Valoare fara t.v.a. = 2,555.13 lei

Număr anunț
DA27001398
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI (CUI 7347121)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.555,13 RON
Valoare atribuită
2.555,13 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.555,13 RON

din 2.555,13 RON estimat