Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV 2) Tip asigurare – Asigurarea de Raspundere Civila Auto – RCA + CASCO 3) Date despre asigurare: AUTOUTILITARA DACIA DOKKER, CAP CILINDRICA 1598 CM, 61 KW, MASA MAXIMA AUTORIZATA 1908 KG, 2 LOCURI 4) Valabilitate: 11.12.2020-10.12.2021 5) Prima de asigurare – 479 RON RCA + 1041 CASCO 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA26990840
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.520 RON estimat