Atribuită
Cumpărare directă
CAPSATOR MARE 2 BUCX 63.03 PERFORATOR MARE 2X 75.63 SUPORT BIROU/ORGANIZATOR 3 X29.41 BIBLIORAFT 10X 5.88 DOSAR SINA CARTON 30X0.50 DOSAR PLASTIC 50X 0.5 MAPE PLASTIC 10X 10.92 SEPARATOARE BIBLIORAFT 50X8.40 SUPORT DOSARE SUSPENDABIL 48 X 9.24 BANDA ADEZIVA 1SETX 32.90 LIPICI 12X 4.2 CUTTER PROFESIONAL 3X 14.29 FOARFECA MARE 2X 10.08 MAPA CONFERINTA 2X 35.29 PIX CU GEL 24X2.52 LINER ALBASTRU 24X 4.2 CORECTOR 3X 5.04 EVIDENTIATOR 24X 2.52 MEMORIE USB 128 GB 3X 84.03 MARKER PILOT 50 X 7.56
- Număr anunț
- DA27029079
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu Ocnele Mari (CUI 29050570)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.520,95 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.