Atribuită
Cumpărare directă
Executia lucrarilor de Extindere scoala Gimnaziala in localitatea Derna, judetul Bihor. -Lucrarile vor consta in: Arhitectura, Rezistenta, Instalatii sanitare, termice si electrice. Valoarea totala a lucrarilor este de 334.041,14 lei fara TVA si cuprinde lucrari de instalatii Cap.4.1 = 324.061,34 lei fara TVA si cap.5.1 oragnizare de santier 9.979,80 lei fara TVA, din devizul general atasat prezentei. Garantia lucrarilor va fi de minim 5 ani de la data Procesului verbal de receptie la terminarea lucrarilor incheiat fara obiectiuni. Termenul de executie a lucrarilor va fi de maxim 4 luni de la data emiterii ordinului de incepere a lucrarilor si predarea amplasamentului de catre Comuna Derna. Atasat va transmitem Listele de cantitati si formularele pe care le veti completa si transmite pana la data de 14.12.2020 ora 15:00, la sediul Comunei Derna cu numar de inregistrare.
- Număr anunț
- DA27017525
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- TOPILLE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41864365)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334.041,14 RON
- Valoare atribuită
- 334.041,14 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.