Atribuită Cumpărare directă

TRAFALET POLIACRYL 100X35 H 02-1451 700 BUC ROLA POLIA ALB CU GALBEN 250X70 H 02-021 1.500,00 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 200 BUC ROLA POLIACRYL 100X35 H 02-145 (2 BUC) 600 BUC TERMEN LIVRARE 10 ZILE

Număr anunț
DA26987753
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39224210-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.314,28 RON
Valoare atribuită
17.314,28 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.314,28 RON

din 17.314,28 RON estimat