Atribuită Cumpărare directă

- Valoare Contract lunar EUR 12700 + TVA (adica, eur 628,65 +tva/luna pt 635 licente, & EUR 6,35+TVA/luna pt 635 SIM-uri ) - 635 licente cont de elev - 67 conturi profesori - 635 conturi parinte - 2 conturi director - 4 conturi secretar - 635 Licente-Cont de elev EUR 0.99 / licenta cont de elev / luna - perioada de 24 luni; - 635 Sim-uri de date si trafic Internet de 4GB lunar (elevi) (EUR 0.01 / sim/luna) & ; - Conturi Profesori Nu se tarifeaza - Conturi Director Nu se tarifeaza - Conturi Secretariat Nu se tarifeaza - Conturi Parinte Nu se tarifeaza Perioada de contract 24 luni de la 01.09.2020 pana in 01.09.2022. 1 EURO = 4.8703 Lei

Număr anunț
DA26972114
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Romano Catolic Ham Janos (CUI 17286820)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.852,81 RON
Valoare atribuită
61.852,81 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.852,81 RON

din 61.852,81 RON estimat