Atribuită
Cumpărare directă
PRELUNGITOR ALAMA TIEMME 1/2 20MM - 1 BUC - 6.94 RON/BUC REDUCTIE PP EXCENTRICA 40/32 - 3 BUC - 0.89 RON/BUC COT PP 32X87 - 3 BUC - 0.91 RON/BUC PRELUNGITOR ALAMA TIEMME 1/2 10 MM - 2 BUC - 4.91 RON/BUC COT PPR 90GRD 20 - 20 BUC - 0.33 RON/BUC ROBINET APA 1/2 MT CU OLANDEZ - 1 BUC - 25.35 RON/BUC COT PPR 20X1/2'' FI - 8 BUC - 4.35 RON/BUC TEU PPR 20X1/2X20 FI - 2 BUC - 4.33 RON/BUC OCOLIRE PPR 20 SCURTA - 2 BUC - 0.59 RON/BUC COT PPR 45GRD 20 MT - 3 BUC - 1 RON/BUC COT PPR 45GRD 20 - 3 BUC - 0.44 RON/BUC NIPLU BRONZ 1/2'' - 2 BUC - 2.14 RON/BUC OLANDEZ PPR 20X1/2'' FI - 2 BUC - 8.17 RON/BUC CLEMA CU DUBLA 18 - 10 BUC - 0.27 RON/BUC DIBLURI *8 - 20 BUC - 0.71 RON/BUC TEU BRONZ 1/2'' - 2 BUC - 6.12 RON/BUC DOP BRONZ 1/2'' - 2 BUC - 1.87 RON/BUC CAPAC BRONZ 1/2 - 8 BUC - 1.80 RON/BUC TEAVA PPR FIBRA COMPOZITA 20 PN20 - 12 M - 3.39 RON/M IZOLATIE CU 22/06 320 ML/BAX - 12 ML - 0.76 RON/ML TEAVA PP 32X1.8 250MM - 2 BUC - 1.68 RON/BUC TEU CUPRU28X18X28 - 1 BUC - 17.56 RON/BUC TOTAL: 241.69 RON
- Număr anunț
- DA27030379
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,69 RON
- Valoare atribuită
- 241,69 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.