Atribuită Cumpărare directă

Foaie de parcurs neinseriata-autovehicole 2 Registru de corespondenta INTRARE-IESIRE 4 Dosar plastic TAFF 200 Hartie copiator TRAFIC A4 60 Plic burduf 50

Număr anunț
DA27019241
Autoritate contractantă
Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215,12 RON
Valoare atribuită
1.215,12 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.215,12 RON

din 1.215,12 RON estimat