Atribuită Cumpărare directă

Licenta Program informatic Portal donatori, conform condițiilor descrise în contractul de furnizare nr. A-6004/27.11.2020

Număr anunț
DA27023096
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
48180000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.375 RON
Valoare atribuită
24.375 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.375 RON

din 24.375 RON estimat