Atribuită
Cumpărare directă
ADV1185446 LOT1: 1) Hartie igienica 2 strat x 130ml pentru dispenser Buc 240x2.13 lei/bucată=511.20 lei; 2) Hartie igienica 2 strat x 170m 12role rezerva SET 20x30.75 lei/set=615 lei; 3) Prosop hartie alb 2 strat x 10.5m 2 role Sano SET 37x2.5 lei/set=92.5 lei; 4) Hartie igienica 2 strat x 170m 12role rezerva SET 20x30.75 lei/set=615 lei; 5) Servetele cutie 150buc/cutie Silk cutie 30x3.11 lei/cutie= 93.30 lei; 6) Manusi de menaj L SET 30x3.36 lei/set=100.8 lei; 7) Saci menaj 60l (58X78) 16-18 microni 20/set HDPE ROLA 50x1.5 lei/rolă=75 lei; 8) Saci menaj 35l 50/set Set 50x2.06 lei/set=103 lei; 9) Saci menaj 120l (70x110) 30 microni 10/set SET 50x2.54 lei/set=127 lei. Total 2.332,80 lei + TVA 19%.
- Număr anunț
- DA26992415
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.332,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.332,80 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.