Atribuită
Cumpărare directă
1 INCHEIERE FISA DE APTITUDINE -15.00 lei /pers. 2 EXAMEN CLINIC GENERAL -18.00 lei/pers 3 Testarea acuitatii vizuale.- camp vizual 15.00lei/pers 4 Probe vestibulare. probe de echilibru- 10.00lei/pers 5 Glicemie -10.00lei/pers 6 Audiometrie/ ORL -15.00 lei/pers 7 EXAMEN PSIHIATRIC-15.00 lei/pers 8 EXAMEN PSIHOLOGIC MEDICINA MUNCII -24.00 lei/pers 9 Examen psihologic-aviz siguranta nationala 35.00 lei/pers 10 Aviz medical siguranta transporturilor- 200.00lei /pers 11 Aviz psihologic siguranta transporturilor- 60.00 lei/pers 12 SPIROMETRIE -20.00 lei/pers 13 HIV -32.00 lei/pers 14 Ag HBs -32.00 lei/pers 15 Ac HCV -32.00 lei/pers 16 VDRL -20.00 lei/pers 17 EXAMEN COPROBACTERIOLOGIC -25.00lei /pers 18 EXAMEN COPROPARAZITOLOGIC -20.00 lei/pers Nota :Examenele medicale de specialitate necesare stabilirii aptitudinii in munca in cadrul controlului medical la angajare si periodic, se stabilesc pentru fiecare salariat in parte, de catre medicul de medicina muncii, in functie de factorii de risc din mediul de munca in conformitate cu legislatia in vigoare
- Număr anunț
- DA26984441
- Autoritate contractantă
- ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.990 RON
- Valoare atribuită
- 17.990 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.