Atribuită Cumpărare directă

1.USA VIZITARE D 300*300 2.SIF.FLEXIBIL (SIF.CHIUVETA) 3.PERIE SARMA 4.BAT.LAVOAR DELTA CASABLANCA BDE2 5.RAC.FLEX.APA 1/2-1/4 60 CM

Număr anunț
DA26949842
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,37 RON
Valoare atribuită
364,37 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,37 RON

din 364,37 RON estimat