Atribuită Cumpărare directă

1.REZERVOR WC AP110 2.VALVA UMPLERE RIO 3.BAT.SMILE LAVOAR BSM2 4.BAT.PERETE MONOCOMANDA 5.CAPAC WC TIP 1001 CU SET FIX PLAST. 6.SIF.FLEXIBIL 1 1/2-40/50 CU VENTIL 7.SIF.FLEXIBIL 1 1/4-32/40 CU VENTIL 8.RAC.WC ALCA A97 9.RAC.FLEX. APA 1/2-1/4 40 CM 10.SILICON SANITAR BISON TRANSPARENT 11.LUBRIFIANT MULTI WD-40 100ML 12.BANDA IZOLATOARE 20M 13.CAPAC WC TIP 1001 CU SET FIX INOX 14.PASTA PENTRU LIPIT TIP ROSOL 100G 15.DIBLU NYLON DUOPOWER 8*40 S 16.SET DIBLU NYLON CU SURUB FI 8*50RS15 17.PRELUNGITOR CU TAMBUR 50M 3*2.5 18.COT CONECTARE.WC 100*90 19.LEG.CAB.NAYLON NAT. 3.6*200 20.LEG.CAB.NAYLON NAT. 3.6*300 21.DISC ABRAZIV 150*2*22 11A 22.DISC ABRAZIV 125*1.5*22 11A 23.POXIPOL 10 MET - TRANSP. 70ML

Număr anunț
DA26966766
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.932,69 RON
Valoare atribuită
2.932,69 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.932,69 RON

din 2.932,69 RON estimat