Atribuită Cumpărare directă

Flash Drive Interfata USB 3.0 USB Tip C Capacitate 128 GB Viteza scriere max. 15 MB/sec. Viteza citire max. 100 MB/sec. Compatibilitate Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Windows Vista (SP2), Mac OS X v.10.7.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome Dimensiuni mini Da Dimensiuni 29.94 x 16.60 x 8.44 mm

Număr anunț
DA27003067
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.823,50 RON
Valoare atribuită
7.823,50 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.823,50 RON

din 7.823,50 RON estimat