Atribuită
Cumpărare directă
1. Publicare in regim online volum colectiv TRENDS AND PROSPECTS OF THE EDUCATI ON SYSTEM AND EDUCATORS lucrari din cadrul conferintei Teacher Education for Promoting Well-being in School 2. Includerea volumului in Programul LUMEN Goes Global with Ingram Volumul in format electronic este prezentat celor mai importante 27. 000 de biblioteci și librării virtuale din lume, intre care Amazon, Barnes & Noble, Baker & Taylor, Blackwell Library, Book Depository, Coutts ProQuest, DLS Australia Pty etc
- Număr anunț
- DA27030603
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- LUMEN MEDIA SRL (CUI 16359869)
- Cod CPV
- 22120000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.192,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.192,62 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.