Atribuită Cumpărare directă

BANCA ELEV - 1 PERS. : 306 BUC. x 109,244 lei = 33428,57 lei

Număr anunț
DA26983365
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
MARYMOBLUX PROD S.R.L. (CUI 40415503)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.428,57 RON
Valoare atribuită
33.428,57 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.428,57 RON

din 33.428,57 RON estimat