Atribuită Cumpărare directă

1 serv (schimbat ulei motor 4L, filtru ulei, filtru motorina = 2, filtru hidraulic, ulei transmisie 5L) conform ofertei cu nr. 1101828 din 26.11.2020 pentru UM 01405 Muncelu

Număr anunț
DA26954516
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.056,91 RON
Valoare atribuită
2.056,91 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.056,91 RON

din 2.056,91 RON estimat