Atribuită Cumpărare directă

Role etichete termice ZINTA 25x15mm, pentru congelate, Top Thermal, 2370 et./rola; Role etichete termice ZINTA 58x43mm, pentru congelate, Top Thermal, 1000 et./rola; Role etichete termice ZINTA 100x50mm, pentru congelate, 3000 et./rola

Număr anunț
DA26976813
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
659,65 RON
Valoare atribuită
659,65 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

659,65 RON

din 659,65 RON estimat