Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII DOTARE ATELIER COMPUS DIN: SET MIXT PT POLISAT - 225 LEI + TVA SET FREZE 6MM 12BUC/SET - 125 LEI + TVA SET FREZE 8MM 12BUC./SET - 125 LEI + TVA HARTIE SLEFUIRE 115x229 PT. BO4900V G40 - 30 LEI + TVA HARTIE SLEFUIRE 115x229 PT. BO4900V G60 - 30 LEI + TVA HARTIE SLEFUIRE 115x229 PT. BO4900V G100 - 40 LEI + TVA DISC TAIERE 184x16 PT DWE560 - 125 LEI + TVA SET PANZE PT FIERASTRAU SABIE 5BUC./SET - 125 LEI + TVA
- Număr anunț
- DA27027877
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.